Close
Пишіть нам
Telegram
Viber
Phone
Click to order
КОРЗИНА
Total: 
Варіанти доставки
За умови вибору доставки, введіть адресу нижче
Як вас звати
Ваш телефон
ДИТЯЧІ
Ми створюємо дитячі мусові та бісквітні торти з натуральних інгредієнтів, без додавання консервантів та стабілізаторів.

Розрахувати необхідну вам вагу торта на захід дуже просто – в середньому це 150 грамів на одну людину. Ми пропонуємо 4 розміри - XS (~ 1 кг), s (~ 1,5 кг), M (~ 2 кг) або L (~ 3 кг) для мусових тортів та 3 розміри (S, M та L) для бісквітних тортів . Також ми зможемо запропонувати вам торти з вагою понад 3 кг, інформацію про них уточнюйте у наших менеджерів.
МУСОВІ ТОРТИ
МУСОВІ ТОРТИ
Назад
Виберіть дизайн та начинку, а ми зробимо для вас безкоштовний прорахунок:
Заповніть дані і ми надішлемо вам прорахунок:
Виберіть приклад(и) дизайну мусового торта
Виберіть начинку:
Вага:
БІСКВІТНІ ТОРТИ
БІСКВІТНІ ТОРТИ
Назад
Виберіть дизайн та начинку, а ми зробимо для вас безкоштовний прорахунок:
Заповніть дані і ми надішлемо вам прорахунок:
Оберіть приклад(и) дизайну бісквітного торта
Виберіть начинку:
Вага:
У нашому меню ви знайдете торти, як від відомих шефів, так і наші напрацьовані роками рецепти та класичні поєднання.

Ми використовуємо виключно якісні інгредієнти від провідних виробників — натуральне масло 82%, вершки тваринного походження, якісний іспанський та бельгійський шоколад, німецький крем-сир, пюре натуральних ягід та фруктів, натуральні горіхи, найкращі сорти мадагаскарської ванілі, бобів тонка, а також мигдальне борошно власного виробництва з американського горіха. Ми не використовуємо консервантів, стабілізаторів, ароматизаторів, підсилювачів смаку або емульгаторів.
И Н Г Р Е Д І Є Н Т И
Залежно від ваших побажань, торт може бути будь-якого кольору або відтінку, торти мусові покриваються дзеркальною глазур'ю, бісквітні кремом на основі крем-сиру.

У вартість оформлення входить лаконічний декор - це може бути макаронс, сезонні ягоди, безе, простий шоколадний декор (пір'я, сфери), напис на торті білим або чорним шоколадом (якщо він необхідний).

Окремо оплачується додатковий декор - живі квіти (за закупівельною ціною), рясний ягідний декор або несезонні ягоди, більша, ніж 3 кількість макаронс або друк тематичного зображення на цукровому папері харчовим чорнилом (технічно можливе тільки для тортів-мусів), декор в стилі глазур'ю або логотип. Різні варіації декору для прикладу, ви завжди знайдете в нашому instagram
Д Е К О Р
Made on
Tilda